Bezobálkové spracovanie dokumentov Neopost a Welltec Pressure sealers

Pressure Sealers zariadenia na bezobálkové spracovanie dokumentov a tzv. diskrétne obálky. Pomocou tlakovej obálkovacej jednotky vytvoríte z formulára obálku bežného poštového rozmeru.

tlakové_lepenie_obálka

Model Neopost AS 350
Tlakový obálkovací systém vytvorí z špeciálneho formulára poštovú obálku. Formulár sa v zariadení zloží a pri prechode medzi dvoma valcami s vysokým tlakom sa aktivujú tlakové zóny a príde k ich pevnému spojeniu - zlepením. Ide o tlakový obálkovací systém novej generácie. Vytvára poštové obálky zo špeciálneho formulára. Formulár A4 je možné bežne potláčať v laserovej tlačiarni. Interface pre on-line pripojenie k tlačiarňam Kyocera FS 1800/3800/1750/3750, HP LJ 4100/4200/4300/4050 TN/2200 DTN/9000, OKI C 7500, Lexmark T 620/T614. Volitelné "Z" sklad alebo "V" sklad. Vykazuje úsporu času a nákladov, pri on-line prepojení 100% diskrétnosť a utajenie obsahu potlače - preto je vhodný pre mzdové aplikácie, PINové obálky a pod.). Formuláre sú k dispozícii v štandardnom prevedení bez potlače.

obálka_bez_obálky

Model Neopost AS 550
AS 550 je účinný a profesionálny systém tlakového lepenia dokumentov. Použitá technológia zaisťuje zachovanie dôvernosti a integrity dát. Individualizované typy formulárov je možné poskladať a spojiť zlepením behom jedinej operáci. Tento proces účinne prevádza formuláre do poštových dokumentov a pripravuje ich k vybeveniu bez nutnosti použiť obálku. Kompaktná veľikosť, spoľahlivý výkon, jednoduché nastavovanie stroja. Všechny typy skladov v jedinom stroji.obálka_bez_obálky

Model Welltec SecureFold SF 2020s
Stolné zariadenie pre tlakové spracovanie formulárov model Welltec SF 2020s ( ex OfficeMate 2D ) je riešením pre rýchlu a jednoduchú prípravu bezpečne zalepených dokumentov a súčasne je riešením potreby ľahko použiteľného skladacieho a zalepovacieho stroja, ktorý je možné prevádzkovať v bežnom kancelárskom prostredí a jeho obsluha je veľmi jednoduchá .Toto zariadenie na spracovanie korešpondencie s kapacitou až 2000 dokumentov za hodinu Vám ušetrí náklady na obálky a čas potrebný na samotné vkladanie. Má vstupnú kapacitu viac ako 100 tlačených dokumentov. S ľahko nastaviteľnou skladacou kapsou je k dispozícii sklad typu Z, C *, V a ďalšie typy na zákázku. Zariadenie je možné tiež využiť ako stolné zariadenie pre skladanie kancelárskych dokumentov, skladanie faktúr, listov atď.

obálka_bez_obálky

Model Welltec SecureFold SF 3050
Kompaktné stolné zariadenie pre tlakové spracovanie formulárov model Welltec SF3050 (ex PM5 ) je riešením pre rýchlu a jednoduchú prípravu bezpečne zalepených dokumentov a súčasne je riešením potreby ľahko použiteľného skladacieho a zalepovacieho stroja, ktorý je možné prevádzkovať v bežnom kancelárskom prostredí a jeho obsluha je veľmi jednoduchá .Toto zariadenie na spracovanie korešpondencie s kapacitou až 4800 dokumentov za hodinu Vám ušetrí náklady na obálky a čas potrebný na samotné vkladanie. Má vstupnú kapacitu viac ako 150 tlačených dokumentov. S ľahko nastaviteľnou skladacou kapsou je k dispozícii sklad typu Z, C *, V a ďalšie typy na zákázku. Zariadenie je možné tiež využiť ako stolné zariadenie pre skladanie kancelárskych dokumentov, skladanie faktúr, listov atď. Zariedenie SF-3050 je vybavené systémom proti zablokovaniu papiera: pri zavedení dvoch dokumentov naraz ,alebo pri pokrčeniu dokumentov sa vykoná (pokiaľ je to možné) reverzný pohyb smerom von zo skladacích valcov tak, aby obsluha mohla odstrániť prekážku ľahko a s minimálnym úsilím. K výstupu s pohonom je pripojené počítadlo s možnosťou nulovania, ktoré pekne zarovná až 200 zalepených dokumentov do výstupného zásobníka.

obálka_bez_obálky

Model Welltec SecureFold SF 4080
Kompaktné stolné zariadenie pre tlakové spracovanie formulárov model Welltec SF4080s (ex PostMate 3M ) je riešením pre rýchlu a jednoduchú prípravu bezpečne zalepených dokumentov a súčasne je riešením potreby ľahko použiteľného skladacieho a zalepovacieho stroja, ktorý je možné prevádzkovať v bežnom kancelárskom prostredí a jeho obsluha je veľmi jednoduchá .Toto zariadenie na spracovanie korešpondencie s kapacitou až 8000 dokumentov za hodinu Vám ušetrí náklady na obálky a čas potrebný na samotné vkladanie.Do veľkokapacitného automatického podávača dokumentov je možné naložiť až 800 formulárov, ktoré pomocou automatického zdvihu umožňuje jednoduché vkladania a úsporu času. Unikátny systém FRR automaticky detekuje separáciu a podáva formuláre bez potreby zásahu obsluhy. Riešenie ja vybavené automatickým odkladacím pásom ,alebo je ho možné voliteľne rozšíriť o vertikálny stohovač ( stohovanie až do 600/700 spracovaných dokumentov ). Jednoduché a užívateľsky komfortné rozhranie obsahuje ľahko použiteľné funkcie automatického zastavenia a automatického reštartu, elektronickej detekcie hrúbky dokumentu a počítadlo spracovasných dávok.