Frankovacie stroje Quadient ( Neopost ) - stredné objemy

Frankovacie stroje Neopost - Quadient novej modelovej rady IS sú moderné digitálne zariadenia, ktoré umožňujú profesionálne spracovanie Vašej odchádzajúcej pošty vďaka vysokej kvalite InkJet technológie a možnosti tlače digitálnej známky na obálku. Jednoduchý, rýchly a bezpečný kreditovací systém umožňuje obnovenie kreditu pomocou vstavaného LAN pripojenia alebo integrovaného modemu priamo z Vašej kancelárie. Celý proces obnovenia netrvá viac ako minútu a umožňuje poskytovanie zľavy na poštovnom až do výšky 0.02 € z prefrankovanej hodnoty zásielky. Pri procese dobíjania kreditu sa aktualizuje aj tabuľka platných poštových taríf Slovenskej pošty. Tlač užívateľských textov a reklamných sloganov dávajú Vaším obálkam novú reklamnú hodnotu za minimálne náklady a prináša aj úsporu za predtlačené firemné obálky. Široké možnosti štatistík zabudovaného softwaru umožňujú prehľadné sledovanie nákladov na poštovné až na úroveň nákladových stredísk v rámci Vašej spoločnosti. Súčasťou zariadenia je aj elektronická váha ktorá umožňuje váženie zásielok a následnú komunikáciu so zariadením.

Frankovacie stroje delíme do dvoch skupín podľa rýchlosti frankovania:
Štandardné do 5.700 obálok za hodinu, max. hrúbka obálky 10 mm. IS-350, IS-420, IS-440
Vysoko záťažové do 15.000 obálok za hodinu, max. hrúbka obálky 16 mm. IS-480, IJ-110

Model Neopost IS-350
Neopost IS-350 je frankovací stroj koncipovaný pre efektívne a bezproblémové spracovanie nižších objemov odchádzajúcej pošty vyznačujúci sa precíznosťou a flexibilitou. Ako všetky stroje Neopost radu IS disponuje odtlačkom digitálnej známky a širokou paletou on-line služieb. Intuitívne ovládanie, možnosť klasického alebo stohového váženie, Smart Start technológia (automatické spustenie stroja po odobratí zásielky z vážiacej plošiny), výkonné podávanie zásielok do stroja, ponúkajú rýchle spracovanie obálok rôznych formátov a balíčkov a to bez zbytočného prerušovania práce so strojom. Vďaka presnosti vážiacej plošiny, rýchlej zmene poštového tarifu, alebo využitie skrátenej voľby pre operácie je redukovaná možnosť chyby aj pri požiadavke na rýchle frankovanie a to aj v prípade zásielok s rôznou veľkosťou a hmotnosťou. Nová možnosť LAN pripojenia stroja do siete predstavuje ďalšie zjednodušenie a zrýchlenie práce so strojom. Súčasťou systému Neopost IS-350 je on-line aktualizácia poštových taríf, on- line kreditovanie alebo zmena loga v odtlačku stroja. Novinkou je tiež možnosť využitia webovej aplikácie neoStats. Systém neoStats umožňuje užívateľom strojov IS radu získavať pomocou webovej aplikácie reálne podrobné štatistické dáta o každej odoslanej zásielke vo forme podrobných štatistík o odoslanej pošte v pohľade časovom a v pohľade nákladových stredísk. Všetky tieto novinky robia z frankovacieho stroja Neopost IS-350 nástroj pre rýchle spracovanie pošty, ale aj nástroj pre optimalizáciu nákladov na poštovné vo vašej organizácii.

Model Neopost IS-420
Neopost IS-420 je frankovaci stroj koncipovaný pre efektívne a rýchle spracovanie stredných objemov odchádzajúcej pošty vyznačujúci sa jednoduchou obsluhou, výkonnosťou a flexibilitou. Ako všetky stroje Neopost radu IS disponuje odtlačkom digitálnej známky a širokou paletou on-line služieb. Intuitívne ovládanie, možnosť klasického alebo stohového váženie, Smart Start technológia (automatické spustenie stroja po odobratí zásielky z vážiacej plošiny), automatický podávač obálok ponúkajú rýchle spracovanie obálok rôznych formátov a balíčkov a to bez zbytočného prerušovania práce so strojom. Vďaka presnosti vážiacej plošiny, rýchlej zmene poštového tarifu, alebo využitie skrátenej voľby pre operácie je redukovaná možnosť chyby aj pri požiadavke na rýchle frankovanie a to aj v prípade zásielok s rôznou veľkosťou a hmotnosťou. Nová možnosť LAN pripojenia stroja do siete predstavuje ďalšie zjednodušenie a zrýchlenie práce so strojom. Súčasťou systému Neopost IS-420 je on-line aktualizácie poštových taríf, on-line kreditovanie alebo zmena loga v odtlačku stroja. Novinkou je tiež možnosť využitia webovej aplikácie neoStats. Systém neoStats umožňuje užívateľom strojov IS radu získavať pomocou webovej aplikácie reálna podrobné štatistické dáta o každej odoslanej zásielke vo forme podrobných štatistík o odoslanej pošte v pohľade časovom a v pohľade nákladových stredísk. Všetky tieto novinky robia z frankovacieho stroja Neopost IS-420 nástroj pre rýchle spracovanie pošty, ale aj nástroj pre optimalizáciu nákladov na poštovné vo vašej organizácii

Model Neopost IS-440
Frankovacie stroj Neopost IS-440 je efektívnym a spoľahlivým riešením pre spracovanie stredných a vyšších objemov odchádzajúcej pošty. Jednoduchá obsluha a funkcionality pre optimalizáciu nákladov na poštovné sú samozrejmosťou. Ako všetky stroje Neopost IS radu disponuje odtlačkom digitálne známky a širokou paletou on-line služieb. Intuitívne ovládanie, možnosť klasického alebo stohového váženia, Smart Start technológia (automatické spustenie stroja po odobratí zásielky z vážiacej plošiny), automatický podávač obálok ponúkajú rýchle spracovanie obálok rôznych formátov a balíčkov, a to bez zbytočného prerušovania práce so strojom. Vďaka presnosti vážiacej plošiny, rýchlej zmene poštového tarifu, alebo využitie skrátenej voľby pre operácie je redukovaná možnosť chyby aj pri požiadavke na rýchle frankovanie, a to aj v prípade zásielok s rôznou veľkosťou a hmotnosťou. Nová možnosť LAN pripojenia stroja do siete predstavuje ďalšie zjednodušenie a zrýchlenie práce so strojom. Súčasťou systému Neopost IS-440 je on-line aktualizácie poštových taríf, on-line kreditovanie alebo zmena loga v odtlačku stroja. Novinkou je tiež možnosť využitia webovej aplikácie neoStats. Systém neoStats umožňuje užívateľom strojov radu IS získavať pomocou webovej aplikácie reálne podrobné štatistické dáta o každej odoslanej zásielke vo forme podrobných štatistík o odoslanej pošte v pohľade časovom a v pohľade nákladových stredísk.

IS 350 IS 420 IS 440
Ink Jet technológia otlačku + + +
Menu stroja v slovenskom jazyku + + +
Diaľkový kredit – systém Diamond + + +
Bonus na poštovnom + + +
Dobíjanie kreditu 24 hod / 365 dní + + +
Základná záruka 24 mesiacov + + +
Rýchlosť frankovania obálok / hod 2.400 3.900 5.700
Hrúbka obálky v mm 10 12 12
Priemerný počet otlačkov / cartridge 20.000 25.000 25.000
Modrý atrament + + +
Počet reklamných razítok 10 10 10
Počet užívateľských textov 5 5 5
Automatický výpočet taríf + + +
Základné váhy 2 kg 3 kg 3 kg
Možnosť rozšírenia o ďaľšiu váhu + + +
Možnosť pripojenia automatického podávača - + +
Zásobník štítkov (ks) - 50 50
Automatické nastavenie dátumu + + +
Počet pamätí pre najčastejšie výplatné tarify 9 9 9
Základný počet štatistických účtov 10 25 25
Možnosť rozšírenia štatistických účtov 100 100 100
Pripojenie externej tlačiarne - + +
Posun dátumu frankovania (dni) 5 5 5
Pripojenie k PC + + +
Otlačok evidencie došlej pošty + + +
Integrovaná LAN + + +
Poštové tarify integrované vo frankovacom stroji + + +
Dokumentácia
IS 350 IS 420 IS 440
Automatický podávač x x
Automatický podávač s lepením* x x
Integrovaná váha 2kg áno
Integrovaná váha 3kg voliteľné voliteľné
Integrovaná váha 5kg voliteľné voliteľné
Integrovaná váha 10kg voliteľné voliteľné
Odkladač obálok x x

Zľava za použitie diaľkovo kreditovaného výplatného stroja je aktuálne 0.02 € z každej nafrankovanej zásielky.