Frankovacie stroje Quadient ( Neopost ) - vysoké objemy

Frankovacie stroje Neopost novej modelovej rady IS sú moderné digitálne zariadenia, ktoré umožňujú profesionálne spracovanie Vašej odchádzajúcej pošty vďaka vysokej kvalite InkJet technológie a možnosti tlače digitálnej známky na obálku. Jednoduchý, rýchly a bezpečný kreditovací systém umožňuje obnovenie kreditu pomocou vstavaného LAN pripojenia alebo integrovaného modemu priamo z Vašej kancelárie. Celý proces obnovenia netrvá viac ako minútu a umožňuje poskytovanie zľavy na poštovnom až do výšky 0.02 € z prefrankovanej hodnoty zásielky. Pri procese dobíjania kreditu sa aktualizuje aj tabuľka platných poštových taríf Slovenskej pošty. Tlač užívateľských textov a reklamných sloganov dávajú Vaším obálkam novú reklamnú hodnotu za minimálne náklady a prináša aj úsporu za predtlačené firemné obálky. Široké možnosti štatistík zabudovaného softwaru umožňujú prehľadné sledovanie nákladov na poštovné až na úroveň nákladových stredísk v rámci Vašej spoločnosti. Súčasťou zariadenia je aj elektronická váha ktorá umožňuje váženie zásielok a následnú komunikáciu so zariadením.

Model Neopost IS 480
Neopost IS-480 je frankovací stroj koncipovaný pre efektívne a bezproblémové spracovanie nižších objemov odchádzajúcej pošty vyznačujúci sa precíznosťou a flexibilitou. Ako všetky stroje Neopost radu IS disponuje odtlačkom digitálnej známky a širokou paletou on-line služieb. Intuitívne ovládanie, možnosť klasického alebo stohového váženie, Smart Start technológia (automatické spustenie stroja po odobratí zásielky z vážiacej plošiny), výkonné podávanie zásielok do stroja, ponúkajú rýchle spracovanie obálok rôznych formátov a balíčkov a to bez zbytočného prerušovania práce so strojom. Vďaka presnosti vážiacej plošiny, rýchlej zmene poštového tarifu, alebo využitie skrátenej voľby pre operácie je redukovaná možnosť chyby aj pri požiadavke na rýchle frankovanie a to aj v prípade zásielok s rôznou veľkosťou a hmotnosťou. Nová možnosť LAN pripojenia stroja do siete predstavuje ďalšie zjednodušenie a zrýchlenie práce so strojom. Súčasťou systému Neopost IS-350 je on-line aktualizácia poštových taríf, on- line kreditovanie alebo zmena loga v odtlačku stroja. Novinkou je tiež možnosť využitia webovej aplikácie neoStats. Systém neoStats umožňuje užívateľom strojov IS radu získavať pomocou webovej aplikácie reálne podrobné štatistické dáta o každej odoslanej zásielke vo forme podrobných štatistík o odoslanej pošte v pohľade časovom a v pohľade nákladových stredísk. Všetky tieto novinky robia z frankovacieho stroja Neopost IS-350 nástroj pre rýchle spracovanie pošty, ale aj nástroj pre optimalizáciu nákladov na poštovné vo vašej organizácii.

Model Neopost IJ 110
Hoci je IJ 110 vysokokapacitný frankovací stroj, jeho používanie je veľmi jednoduché a svojim vzhľadom zapadne do každej kancelárie alebo prevádzky. InkJet technológia tlače zaručuje kvalitný odtlačok, elektronické funkcie stroja umožňujú výber z reklamných hesiel vytvorených na mieru Vysoká rýchlosť až 15 000 listov za hodinu pri IJ 110 Vám umožňuje zvládnuť vysoký objem pošty. Je ideálny pre centrálne spracovanie pošty. Automatický podávač šetrí Vašu prácu. Stroj prijme obálky v hrúbke až 16 mm a automatický podávač má zabudované lepenie obálok.
IJ 110 využíva Ink Jet technológiu tlače. Na jednu náplň je možné odtlačiť až 220 000 obálok.
IJ 110 pre zjednodušenie obsluhy využíva systém 10 prednastavených najbežnejších taríf poštovného vrátane automatického nastavenia dátumu.
IJ 110 umožňuje sledovať frankovanie na 200 štatistických účtoch stredísk a je možné stroj rozšíriť až na 999 štatistických účtov.
IJ 110 umožňuje využiť až 9 rôznych odtlačkov reklamných pečiatok a až 9 rôznych doplnkových textových správ.

Mixed Mail Feeder (MMF)
Mixed Mail Feeder (MMF) - automatický podávač pre frankovacie stroje IS 480 a IJ 110 pomocou ktorého ste schopný efektívnejšie spracovávať Vašu zmiešanú korešpondenciu rôznych veľkostí. MMF Vám umožňuje rozšíriť si Váš systém Neopost. MMF zvyšuje Vašu produktivitu a šetrí čas na triedenie rôzne veľkých zásielok.

SYSTÉM DYNAMICKÁ VÁHA
Systém dynamická váha je unikátne prepojenie frankovacích systémov NEOPOST rady IS 480 a IJ 110 s automatickým podávačom alebo s podávačom Mixed Mail Feeder (MMF). Vysoká rýchlosť až 5 400 obálok za hodinu v spojení s IS 480AF a až 7 200 obálok za hodinu v spojení s IJ 110MMF Vám umožňuje zvládnuť vysoký objem pošty. Je ideálny pre centrálne spracovanie pošty pri veľkých objemoch denného spracovania. Unikátna technológie umožňuje spracovať zásielky do hrúbky až 16mm.

SYSTÉM DIAMOND - SYSTÉM DIAĽKOVÉHO KREDITOVANIA
DIAMOND štatistický systém diaľkového kreditovania frankovacích strojov NEOPOST je najmodernejší spôsob nastavovania poštovného pre Vaše frankovacie stroje. Kredit je sťahovaný pomocou telefónnej linky či telefonického spojenia.

Niekoľko dobrých rád, prečo je výhodné zvoliť frankovací stroj práve s týmto systémom:

 • služba dostupná 24 hod denne
 • nastavenie kreditu behom minúty
 • infolinka DIAMOND 00420 844 844 816
 • modem zabudovaný vo frankovacom stroji
 • služba dostupná 365 dní v roku
 • bonus na poštovnom až do výšky 0.02 € z každej zásielky
 • presné štatistiky vyfrankovaných služieb
 • možnosť žiadať výpisy o kreditovaní
 • možnosť posielania nových taríf
 • vystavovanie daňových dokladov na služby s DPH
 • nízke poplatky za služby

Webová aplikácia neoStats
Systém neoStats umožňuje užívateľom strojov IS rady získavať pomocou webovej aplikácie reálne podrobné štatistické dáta o každej vypravenej zásielke vo forme podrobných štatistík o odchádzajúcej pošte v pohľade časovom a v pohľade nákladových stredísk.

IJ 480 IJ 110
Ink Jet technológia otlačku + +
Menu stroja v slovenskom jazyku + +
Diaľkový kredit – systém Diamond + +
Bonus na poštovnom + +
Dobíjanie kreditu 24 hod / 365 dní + +
Základná záruka 24 mesiacov + +
Rýchlosť frankovania obálok / hod 9.000 15.000
Hrúbka obálky v mm 16 16
Priemerný počet otlačkov / cartridge 40.000 220.000
Modrý atrament + +
Počet reklamných razítok 10 9
Počet užívateľských textov 9 9
Automatický výpočet taríf + +
Základné váhy 3 kg 3 kg
Možnosť rozšírenia o ďaľšiu váhu + +
Možnosť pripojenia automatického podávača + +
Zásobník štítkov (ks) 50 50
Automatické nastavenie dátumu + +
Počet pamätí pre najčastejšie výplatné tarify 9 10
Základný počet štatistických účtov 100 70
Možnosť rozšírenia štatistických účtov 300 500
Pripojenie externej tlačiarne + +
Posun dátumu frankovania (dni) 5 5
Pripojenie k PC + +
Otlačok evidencie došlej pošty + +
Integrovaný modem / LAN interface LAN Modem
Poštové tarify integrované vo frankovacom stroji + +
Dokumentácia
IS 480 IS 110
Automatický podávač voliteľný voliteľný
MMF (Mixed mail Fieder) voliteľný
Váha 3kg x x
Váha 5kg voliteľné voliteľné
Váha 10kg voliteľné voliteľné
Váha 30kg voliteľné voliteľné
Dynamická váha rozšíreníe rozšíreníe
Dojazdový odkladač rozšíreníe rozšíreníe

Zľava za použitie diaľkovo kreditovaného výplatného stroja je aktuálne 0.02 € z každej nafrankovanej zásielky.