Skartovače Intimus POWER

Priemyslové veľkoobjemové skartovacie stroje s možnosťou kombinácie s podávacím dopravníkom, lisom a odsávacím zariadením. Viac ako 50 rokov skúseností a inovácií. Vďaka kombinácii inovačných myšlienok poskytujú tieto produkty najvyššiu kvalitu pri použití najnovších technológií. Skartovače Intimus POWER sú prevádzkovo bezpečné a spoľahlivé. Ucelená rada modelov je odstupňovaná podľa bezpečnostných a kapacitných požiadaviek, ale aj na základe maximálnej efektívnosti v pomere cena/výkon.

Často existuje potreba bezpečne skartovať špeciálne materiály. Intimus POWER VZ Špeciálny rad skartuje CD / DVD, videokazety, uhlíkové pásky, plošné spoje, plechovky, plastové fľaše a tak ďalej. Tri modelové rady s voliteľnými doplnkami sú kombinované v modulárnom systéme, ktorý poskytuje efektívne, nákladovo efektívne a bezpečné riešenie pre prakticky každú aplikáciu. Závislosti na tvare a zložení materiálu v zásade neexistuje - skartovač si nasávanie zabezpečí z veľkej časti sám. Zoskartovaný materiál sa vysunie priamo z rezacieho systému do veľkých, komerčne dostupných odpadových nádob.

Osvedčený koncept - základom zariadení intimus Power Disintegrators je rokmi osvedčená výkonná technológia. Používa sa v prípade požiadavky na precízne skartovanie výpisov, papiera, kreditných kariet, CD, FDD a podobných typov nosičov údajov. Perfektné podávanie a maximálna priepustnosť takto ničených materiálov je zabezpečená špeciálne navrhnutým rezacím mechanizmom. Prostredníctvom oceľovej mriežky prepadajú skartované kúsky materiálov a sú ďalej odsávané. Výmenou týchto mriežok je možné docieliť na jednom zariadení rôzne druhy likvidácie tak, aby vyhovovali požiadavkám bezpečnej likvidácie pre rôzne druhy materiálov. Precízny rotor v intimus Power Disintegrators sú precízne vyfrézované na CNC stroji z jedného kusu ocele, výsledkom čoho je perfektné vyváženie a žiadne vibrácie. Sú optimalizované na spracovanie hrubých balíčkov bankoviek alebo hrubé stohy potlačeného papiera. Medzi najväčšie prednosti tejto technológie patria rovnomerný chod stroja, minimálny tlak na celý stroj a veľmi nízka spotreba energie. Kvalitné rozloženie nožov - Intimus® QuickFix Technology – odstraňuje potrebu nastavovania všetkých 5 točiacich sa nožov. Sú jednoducho prichytené ku konštrukcii. Ostré nastaviteľné statické nože sú vyrobené zo špeciálnej tvrdenej ocele. Pomocou nich je možné nastaviť správnu medzeru medzi pohyblivými nožmi a statickými nožmi. Všetky nože majú dlhú životnosť a môžu byť jednoducho prebrúsené v prípade potreby.

Typ skartovača Počet modelov Detaily
Intimus Power 14.95 S 4 modely
Intimus Power 15.90 S 3 modely
Intimus Power 16.50 S 3 modely
Intimus Power 14.87 3 modely
Intimus Power 15.85 3 modely
Intimus Power 16.86 3 modely
Intimus Power VZ xx.00 5 modelov
Intimus Power VZM xx.00 5 modelov
Intimus Power VZ Special 5 modelov
Intimus Power Disintegrator 6 modelov