Software

Automated Insertion Management System ( AIMS pre auditovanie )
AIMS systém od Neopostu pozostáva z troch nezávislých modulov :

  • vytvára v reálnom čase databázu spracovávaných dokumentov – AIMS-100 audit trail ( auditovací záznam )
  • verifikácia ukončenia jednotlivých úloh v spolupráci s Neopost OMS systém AIMS -500 Closed Loop
  • verifikácia unkončenia jednotlivých úloh v spolupráci s konkurenčnými produktmi ( ADF ) – AIMS- 1000 Exernal loop

Stačí jeden systém pre auditovanie všetkých obálkovacích strojov v reálnom čase
Pozostáva z dvoch modulov :

  • Dashboard - v reálnom čase je možné sledovať, čo sa deje
  • Statistic – je možné analyzovať číselne aj graficky proces samotného spracovania

Ako pracuje MailRoom management :

  • počas spracovávania samotnej úlohy, detailné informácie sú posielané z IMOS do AIMS
  • Dáta sú neustále sumarizované a updatované

Následne je možné dodané a spracované dáta prezerať dvomi spôsobmi:

  • dynamicky ( update vo zvolenom čase ) Dashboard
  • analyticky ( na základe zvolenej periódy )

Imos - Intelligent Mail Operating System
Tento systém umožňuje programovať pomocou dotykového displeja bez nutnosti manuálneho nastavovania a nie je nutné používať rôzne dodatočné nástroje alebo vynakladať ďalšie náklady na samotné nastavenie. Ak je konkrétna úloha spracovania raz naprogramovaná, veľmi jednoducho v prípade jej zvolenia sa obálkovací stroj sám nakonfiguruje. Je možné si vytvoriť a uložiť neobmedzené množstvo úloh. Naša implementovaná technológia umožňuje kontrolovať všetky systémy a rôzna úloha môže mať nastavené rôzne parametre. Keď je úloha spustená, obsluha sleduje na LCD display. Proces samotného spracovania, vidí konkrétnu produkčnú rýchlosť a samozrejme v prípade prerušenia spracovania je upozornený na dôvod. Po ukončení spracovania, podrobná štatistika a data-logging prehľady umožňujú operátorovi zistiť vlastné prudukčné dáta a dáva mu istotu, že každý spracovávaný dokument sa dostal do správnej obálky a bol spracovaný. Pomocou PiCS software je možné detailnejšie vytipovať konkrétne dáta pre rôzne reporty alebo v prípade potreby vytvoriť re-print súbor pre opätovnú tlač.

Data Logging
Flexibilný riadiaci systém v kombinácii s IMOS operačným systémom umožňuje každému užívateľovi mať vlastný formát kódu a jeho špecifikáciu. Súčasťou zariadení (Maximailer Plus a Automailer 5 Plus) sú tieto vlastnosti, ktoré poskytujú softwarové aplikácie . Naše zariadenia sú riadené pomocou OMR alebo čiarového kódu. 2D Matrix alebo OCR sú k dispozícii ako rozširujúce možnosti pri Automailer 5. Najdôležitejšou vlastnosťou nezávisle od typu použitého kódu je sledovanie kompletného procesu spracovania pre zaistenie jeho integrity. Tieto údaje sa dajú spracovať pomocou PiCS alebo integráciou do Vami používanej tlačovej aplikácie. Výsledkom sú podrobné reporty alebo re-print data.

Codesoft
Profesionálny software pre návrh, tvorbu a tlač etikiet a zložitých formulárov. Program je dodávaný v mnohých variantoch, od jednoužívateľskej verzie "Lite" až po profesionálne sieťové inštalácie pre neobmedzený počet užívateľov. Software Codesoft je k dispozícii v týchto variantoch:

LITE - základná verzia programu, prehľadný návrhár etikiet s možnosťou tlače na bežných tlačiarňach, nainštalované vo Windows i thermotransferové tlačiarne prakticky všetkých značiek, obsahuje len základné druhy čiarových kódov, neumožňuje napojenie na ODBC databáze, len pre lokálnu tlač .

PRO - najpredávanejšia verzia programu, práce s databázami, možnosť sieťovej tlače, sprievodca tvorbou kódov UCC/EAN 128 a MaxiCode, cez 40 druhov čiarových kódov, zdieľané premenné, dekadické a alfanumerické čítače, správca dávkovej tlače a mnoho iných funkcií

ENTERPRISE - najvyššia verzia programu, určená pre profesionálne použitie, všetky druhy čiarových kódov, sprievodca tvorbou kódov UCC/EAN 128 a MaxiCode, uzamykanie objektov, export etikiet, tlač RFID tagov, práca s databázami, vkladanie OLE, SQL mód, zdieľané premenné, protokolovanie činností, ...

RUNTIME - samostatný modul, určený len pre tlač etikiet, neumožňuje ich návrh a zmenu, je určený pre nasadenie na pracovných staniciach, kedy jednotlivé tlačové strediská využívajú vopred navrhnuté etikety inou verziou programu

NETWORK - sieťová verzia programu so všetkými vlastnosťami verzie ENTERPRISE, distribuovaná v licencii pro 1 / 5 / 10 / 25 / 50 užívateľov. Pre väčší počet užívateľov je možné doobjednať prídavné licencie po 5 užívateľoch.

Veľmi jednoduché a prehľadné ovládanie, sprievodca tvorbou etikiet a čiarových kódov, podpora cez 1000 typov termotlačiarní rýchlymi internými ovládačmi, aktualizácia ovládačov z internetu. Tento program je nevyhnutnou súčasťou softwarového vybavenia napr. dodávateľov tovaru pre veľké obchodné reťazce - paletové etikety tlačí rýchle, presne a precízne. Demoverziu (časovo obmedzená verziu) programu Codesoft si môžete stiahnuť tu - veľkosť súboru 80 MB.

Panda Antivirus
Maximálna ochrana pred vírusmi, spyware a hackermi + Personálny firewall (Integrovaná antispyware ochrana), automaticky detekuje a eliminuje všetky druhy vírusov, červov a trójskych koňov v prijatej aj odoslanej pošte, v stiahnutých súboroch alebo pri práci v Internete, Technológie TruPrevent™ - najinteligentnejšie technológie zaisťujúce dvojitú garantovanú ochranu pred útokmi neznámych vírusov a votrelcov z Internetu, detekuje a eliminuje spyware a iný obťažujúci software pokúšajúci sa o prienik a inštaláciu do PC bez vášho súhlasu, bráni prieniku hackerov a votrelcov zo siete pri Wi-Fi pripojení, ochraňuje pred phishingom (podvodné získavanie citlivých informácii z vášho PC) a iným zneužitím po sieti.