Tlačiarne pre potlač obálok

Tlač adries, čiarového kódu a grafiky na poštové obálky. Vysoko efektívne riešenie k hromadnej tlači obálok a tlači špeciálnych aplikácií. Systémy s fixnými a pohyblivými hlavami umožnia vyriešiť všetky požiadavky na tlačové riešenie. AS Series Software umožní zrýchliť a sprehľadniť celý proces spracovania potlače Vašich obálok s využitím maximálnej rýchlosti tlače. Software je plne kompatibilný s väčšinou používaných databáz. Umožňuje editáciu adries v databáze. Modely radu AS sú konštrukčne a technologicky na špičke zariadení pre potlač obálok a bez výraznej konkurencie. Vyznačujú sa jednoduchou obsluhou.

memjet_tlaciaren_obalka

Model Astro M1 Color Printer
Produktívna a plnofarebná tlačiareň adries Astro M1 s patentovanou technológiou tlače Memjet. Ideálne zariadenie pre tých, ktorí očakávajú profesionálnu, kvalitnú a rýchlu potlač obálok a dokumentov. M1 efektivne umožňuje plnofarebnú tlač na obálky rôznych veľkostí, na pohľadnice a iné dokumenty. So svojou produkčnou rýchlosťou pre formát obálok o veľkosti DL až 7 500 obálok za hodinu a doporučeným mesačným zaťažením sa jedná o takmer produkčné zariadenie.Vynikajúca kvalita tlače Astro M1 pri rozlíšení až 1600 DPI v kombinácii s nízkou nákladovosťou na tlač. Máte tak k dispozícii vysoko efektívne zariadenie pre tlač pohľadníc, kariet, obálok, marketingových materiálov a iných dokumentov. Astro M1 Color Printer v kombinácii s aplikáciou Flexmail tvorí profesionálny nástroj pre splnenie požiadaviek vašich oddelení alebo vašich zákazníkov.

memjet_tlaciaren_obalka

AstroJet S1
Používa technológiu Memjet® SIRIUS pre rýchlu a kvalitnú tlač obálok až 9000 obálok za hodinu. Priateľský 7" dotykový displej. Monitorovanie stavu tlačiarne, hladiny atramentu, stav úlohy a ďalšie informácie. Tlačidlá dotykového displeja ovládajú často používané funkcie tlačiarne. Vynikajúca tlač bez rozmazania obálky a tlač na ťažké médiá - vrátane hrubej vlnitej lepenky a polstrovaných obálok do hrúbky 10mm. Nová technológia Sirius umožňuje vyššiu efektivitu obsluhy a znižuje nákladovosť tlače. Plnofarebná tlač až 1600 dpi. Rovnaká rýchlosť tlače pre obidve strany obálky. Vrchné plnenie a spodné podávanie podávača pre veľkoobjemovú výrobu.

memjet_tlaciaren_duplex_obálka

Model Astro M1DX Color Duplex Printer
Produktívna a plnofarebná duplexná tlačiareň dokumentov Astro M1DX s patentovanou technológiou tlače Memjet. Ideálne zariadenie pre tých, ktorí očakávajú profesionálnu, kvalitnú a rýchlu potlač obálok a dokumentov. M1DX efektivne umožňuje plnofarebnú tlač na obálky rôznych veľkostí, na pohľadnice a iné dokumenty. So svojou produkčnou rýchlosťou pre formát obálok o veľkosti DL až 7 500 obálok za hodinu a doporučeným mesačným zaťažením sa jedná o takmer produkčné zariadenie.Vynikajúca kvalita tlače Astro M1DX pri rozlíšení až 1600 DPI v kombinácii s nízkou nákladovosťou na tlač. Máte tak k dispozícii vysoko efektívne zariadenie pre tlač pohľadníc, kariet, obálok, marketingových materiálov a iných dokumentov singl alebo duplex. Astro M1DX Color Printer v kombinácii s aplikáciou Flexmail tvorí profesionálny nástroj pre splnenie požiadaviek vašich oddelení alebo vašich zákazníkov.

Model Neopost AS 710
AS-710 je výkonný pomocník do Vašej kancelárie s pohyblivou hlavou. AS 710 atramentová tlačiareň pre potlač obálok určená pre kancelárske aplikácie s rýchlosťou až 14000 obálok za hodinu. Tlačiareň s pohyblivou hlavou umožňuje tlač na 235 mm plochy obálky vrátane grafických prvkov. Kompaktné stolné prevedenie s tichým chodom dobre ladí s prostredím Vašej kancelárie.

Model Neopost AS 930
AS-930 je výkonný pomocník do Vašej kancelárie s tromi fixnými hlavami. AS 930 atramentová tlačiareň pre potlač obálok určená pre kancelárske aplikácie s rýchlosťou až 39000 obálok za hodinu. Tlačiareň s pohyblivou hlavou umožňuje tlač na 38,1 mm plochy obálky vrátane grafických prvkov. Kompaktné stolné prevedenie s tichým chodom dobre ladí s prostredím Vašej kancelárie.

Model Neopost AS 970C
Produktívna a plnofarebná tlačiareň adries Neopost AS 970C s patentovanou technológiou tlače Memjet. Ideálne zariadenie pre tých, ktorí očakávajú profesionálnu, kvalitnú a rýchlu potlač obálok a dokumentov. AS 970C efektivne umožňuje plnofarebnú tlač na obálky rôznych veľkostí, na pohľadnice a iné dokumenty. So svojou produkčnou rýchlosťou pre formát obálok o veľkosti DL až 7 500 obálok za hodinu a doporučeným mesačným zaťažením sa jedná o takmer produkčné zariadenie.Vynikajúca kvalita tlače AS 970C pri rozlíšení až 1600 DPI v kombinácii s nízkou nákladovosťou na tlač. Máte tak k dispozícii vysoko efektívne zariadenie pre tlač pohľadníc, kariet, obálok, marketingových materiálov a iných dokumentov. AS 970C v kombinácii s aplikáciou Flexmail tvorí profesionálny nástroj pre splnenie požiadaviek vašich oddelení alebo vašich zákazníkov.

tlaciaren_digitalna_obalky

INTEC CS4600 / CS5600
Samotné riešenie je vybavené profesionálnym podávačom obálok, ktorý je určený pre komerčné využitie potlače obálok do formátu C4. Profesionálne využitie pomocou kontinuálneho (nepretržitého) vrchného plnenia obálok do zásobníka, ktorý podáva obálky do tlačiarne zo spodnej časti zásobníka.Dodáva sa s spoločne s Intec pásovým prepravníkom na vytlačené obálky a štandardnú hárkovú tlač. K dispozícii v štandardnej konfigurácii pre 4 farebnú tlač CMYK alebo 5 farebnú tlač rozšírenú o bielu farbu.